فان 20


محدثه داستانیان، مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطر در شهرستان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فان ۲۰ گفت: مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطر، پیش از این در یک مکان کوچک، فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی خود را انجام می‌داد که بر اساس نیاز و استقبال مخاطبان، اقدام به نقل مکان به فضای بزرگتری کرد که بتواند در این راستا پاسخگوی قرآن آموزان باشد.
وی ادامه داد: در حال حاضر این مرکز همانند قبل درمکان استیجاری مشغول به فعالیت است اما مساحت این مکان در ۳۰۰ متر مربع و با دارا بودن سه کلاس آموزشی از صبح تا بعدازظهر در خدمت علاقه‍‌‌‌‌‌مندان و قرآن آموزان است.
داستانیان با اشاره به کلاس‌های آموزشی که در حال حاضر برگزار می‌شود، تصریح کرد: این مؤسسه طی برنامه قبلی، برای مقطع سنی ۷ تا ۱۱ سال،۱۲ تا ۱۸ سال و بزرگسالان کلاس‌های ویژه مانند روخوانی، صوت ولحن، تجوید، حفظ قرآن کریم، حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم و غیره دارد وهمچنین برای مهر ماه از علاقه‌مندان در کلاس‌های نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه نام نویسی می‌شود.
مدیر مؤسسه فاطربا تاکید براینکه این مرکز دراجرای طرح ۱۴۵۲۵مشارکت دارد، گفت: مؤسسه با توانمندی که دارد موفق به اجرای طرح ملی ۱۴۵۲ شده است و تا کنون ۵۰ نفر از قرآن آموزان برای حضور در دوره‌های این طرح ثبت نام کرده اند که از هفته آینده کلاس‌های آموزشی این طرح آغاز می‌شود.
یادآور می‌شود، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطر در استان اصفهان، شهرستان اصفهان، خیابان جی، خیابان مهدیه، کردآباد، کوچه شهید عباس سلمانی، بن بست یاس واقع شده است.
انتهای پیام

درباره : سرگرمی و فان